Biz Sizi Arayalım

divider

Anlaşmalı Boşanma Davası Avukatı

separator

Anlaşmalı Boşanma Davası Avukatı

/ 0 Comments /

Av. Mesut Kavak ve ekibindeki avukatlar her yıl birçok anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davası yürütmektedir. Hukuk büromuz tüm Türkiye’de boşanma davaları alanında hizmet vermektedir. Anlaşmalı boşanma davası avukatı arayan kişiler hukuki destek almak için 0532 293 68 54 nolu telefondan büromuzu arayarak yada iletişim sayfasındaki formu doldurarak tarafımızla irtibata geçebilirler.

Boşanma Davalarıyla İlgili Sık Sorulanlar:

  • Anlaşmalı Çekişmeli Boşanma AvukatıAyrılmak isteyen kişiler boşanma davası hangi mahkemede açılır?
  • Dava ne kadar sürer?
  • Boşanma davası açmak için avukat gerekli mi?
  • Çocuk kimde kalır?
  • Boşanma sebepleri nelerdir?
  • Tazminat miktarları ne kadardır?
  • Anlaşmalı-çekişmeli boşanma farkı nedir?
  • Avukat ücretleri ne kadardır?

Gibi sorularla araştırma yapmaktadır. Boşanma davalarında sık sorulan sorular için hazırladığımız bilgilendirme yazımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Aile mahkemesindeki boşanma davaları taraflar için psikolojik olarak zorlu süreçleri beraberinde getirmektedir. Bu nedenle boşanma davası açmak için bir avukata başvurmak maddi ve manevi olarak tarafları rahatlatacaktır. Boşanma davaları taraflar için maddi olarak altından kalkamayacakları kadar büyük yükler getirebilmektedir. Tarafların alanında uzman boşanma avukatı bulunduran hukuk büroları ile çalışması elbette menfaatlerine olacaktır.

Anlaşmalı Boşanma Davasının Şartları da tarafımıza sık sık sorulmaktadır:

Evliliğin En Az Bir Yıldır Sürmüş Olması

Tarafların Mahkemeye Anlaşmalı Boşanma İçin Başvurmuş Olması

Tarafların Mahkeme Huzurunda Boşanma İradesini Açıklamış Olmasıdır.

Anlaşmalı boşanma davasının şartları ve detaylı bilgilendirme için buraya tıklayabilir ve bilgi edinebilirsiniz. 

Yine merak edilen konulardan biri de anlaşmalı boşanma protokolü nasıl hazırlanır. Hukuk büromuz uzun yıllardır anlaşmalı boşanma avukatı olarak hizmet verdiğinden anlaşmalı boşanma protokolü hazırlanması için bir form oluşturmuştur. Sizde bu linke tıklayarak anlaşmalı boşanma protokolü hazırlama formunu doldurabilirsiniz.

Anlaşmalı Boşanma Davalarında Avukatlık Hizmeti

Hukuk büromuz yoğun bir şekilde anlaşmalı boşanma davası avukatı olarak hizmet vermektedir. Bu kapsamda www.anlasmalibosanma.net web sitesinde de aile hukuku ile ilgili sorularınıza cevaplar vermekteyiz.

Ayrılık sürecinin başındaysanız profesyonel hukuki destek almadan bu sürece başlamanız hak kayıplarına sebebiyet verecektir. Eğer boşanma davası açacaksanız boşanma davaları alanında faaliyet gösteren büromuzla 0532 652 54 54 nolu telefondan irtibat kurabilir ve hukuki destek alabilirsiniz.

Tanıma tenfiz, velayet, nafaka gibi sorularınıza da yazılarımızda cevap bulabilir, hukuk büromuzdan hukuki destek alabilirsiniz. Aile hukuku ve boşanma davaları alanında uzman ve anlaşmalı boşanma avukatları arasında faaliyet gösteren büromuzdan anlaşmalı boşanma davası avukatı veya çekişmeli boşanma davası avukatı hizmeti alabilirsiniz.

Boşanma davası avukatı ücretleri de yine tarafımıza sıkça sorulan sorular arasındadır. Boşanma davası ücretleri davanın anlaşmalı veya çekişmeli dava olmasına göre farklılık göstermektedir.

Web sitemizde boşanma davaları ve aile hukuku ile ilgili birçok makale ve yazı bulunmaktadır. Bu yazılardan bilgi edinebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
separator

No comments so far!

Comments are closed

separator