Biz Sizi Arayalım

divider

Ekibimiz


Mesut KAVAK

Avukat

2009 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden, 2010 yılında Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun oldu. Avukatlık stajını bitirdikten sonra Galatasaray Üniversitesi’nde Spor Hukuku alanında yüksek lisans eğitimini tamamladı.

T.C. Adalet Bakanlığı’na bağlı olarak arabuluculuk faaliyetleri yürütmektedir. Ayrıca İstanbul Bölge Bilirkişi Kurulu’na bağlı olarak adli makamlarda bilirkişilik yapmaktadır.

Spor Hukuku ve Turizm Hukuku alanında akademik çalışmalar yürütmektedir. Turizm sektöründe yer alan bir internet sitesinde Turizm Hukuku alanında köşe yazıları yazmakta ve sektördeki birçok kurum ile kuruluşa hukuki danışmanlık yapmaktadır.

Sakarya Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği’nin kuruculuğu görevini üstlenerek 2006-2012 yılları arasında Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmıştır.

İstanbul Barosu Kültür ve Sanat Kurulu üyesi olup, Gezi Kulübü kurucusu olarak Kulübün koordinatörlüğü görevini yürütmektedir. Ayrıca İstanbul Barosu Staj Eğitim Merkezi’nde Hukuk Muhakemeleri Kanunu Uygulamaları dersleri vermektedir.

Uzmanlık Alanları:   Spor Hukuku, Turizm Hukuku, Taşımacılık Hukuku, Ticaret Hukuku, Tüketici Hukuku, İdare Hukuku, İş Hukuku, Kişisel Verilerin Korunması Hukuku, Dernekler Hukuku, Sağlık Hukuku, Bilişim Hukuku

Yabancı Diller: İngilizce, İspanyolca

Dilan GÜNGÖRDÜ

Avukat

2013 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu.

Kadın hakları ve aile içi şiddetin önlenmesi ile çocuk hakları alanlarında akademik faaliyetlerde bulundu. Anayasa reformu döneminde Anayasal Süreç konulu seminerlere katıldı. İş güvenliği ve işçi sağlığı alanında çalışmalar yaptı.

TEMA Vakfı ile LÖSEV için halen gönüllü çalışmalarda bulunmaktadır.

Uzmanlık Alanları:   Ticaret Hukuku, Tüketici Hukuku, İdare Hukuku, İş Hukuku, Aile Hukuku, İcra İflas Hukuku, Kişisel Verilerin Korunması Hukuku

Yabancı Diller: İngilizce, Almanya

Dilan GÜNGÖRDÜ

Avukat

Ömer Faruk EROL

Avukat

2017 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden, mezun oldu. Üniversite eğitimi boyunca çeşitli hukuki seminerlere katılıp sertifikalar aldı. Marmara Üniversitesi Girişimci Hukukçular Kulübünün kurucu üyelerindendir. İş Hukuku, Aile Hukuku, Ceza Hukuku alanında akademik faaliyetlerde bulundu. Halen bu alanlarda çalışmalarına devam etmektedir.

Uzmanlık Alanları:   İş Hukuku, Aile Hukuku, Ceza Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra-İflas Hukuku

Yabancı Diller: İngilizce

Özden BAŞAK

Avukat

1990 yılında Maltepe Askeri Lisesi, 1997 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi, 2006 yılında Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Turist Rehberliği Bölümü’nden mezun oldu.

2012-2014 yılları arası İstanbul Rehberler Odası hukuk danışmanlığı, 2012-2015 yılları arasında Turist rehberleri Birliği kurucu disiplin kurulu üyeliği görevlerini yürüttü.

2015-2017 yılları arası İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Turizm Mevzuatı dersi verdi.

01 Şubat 2019 itibariyle yeniden İstanbul Rehberler Odası hukuk danışmanlığını üstlendi.

İstanbul Barosu Kültür ve Sanat Kurulu’nda 3 dönemdir Başkan Yardımcılığı görevini ifa etmekte olup aynı zamanda kurula bağlı Gezi Kulübü’nün koordinatörlüğünü yürütmektedir.

Uzmanlık Alanları: Ceza Hukuku, İş Hukuku, Turizm Hukuku

Yabancı Diller: İngilizce

Özden Başak

Özden BAŞAK

Avukat

Kubilay SUSAM

Stajyer Avukat

2019 yılında Okan Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu.

Öğrencilik süreci boyunca çeşitli konferans ve seminerlere katıldı. Okan Üniversitesi Evrensel Hukuk ve Sanat kulübünde çalışmalar yaptı.

Uzmanlık Alanları: İcra ve İflas Hukuku, İş Hukuku, Aile Hukuku

Yabancı Diller: İngilizce

Kubilay Susam

Bahar DEMİRTÜRK

Stajyer Avukat

2020 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu ve yasal stajyer olarak ekibimize katıldı. Üniversite eğitimi boyunca çeşitli seminerlere katılıp sertifikalar aldı. Eğitimde fırsat eşitliği için çeşitli faaliyetlerde bulundu. Kadın hakları ve aile içi şiddetin önlenmesi için halen gönüllü olarak çalışmaktadır.

Uzmanlık Alanları: İcra ve İflas Hukuku, Aile Hukuku, Kıymetli Evrak Hukuku, İdari Yargılama Hukuku, Yabancılar Hukuku

Yabancı Diller: İngilizce

Bahar Demirtürk

Bahar DEMİRTÜRK

Stajyer Avukat

separator