Biz Sizi Arayalım

divider

Hukuki Danışmanlık


ADA Avukatlık ve Danışmanlık Bürosu olarak birçok şirkete, derneğe ve meslek birliğine faaliyetlerinin hukuka uygunluğunu sağlamak yada 3. kişilerle kuracakları ilişkilerde hukuki koruma sağlamak amacıyla danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Müvekkil portföyümüzün önemli bir kısmını sermaye şirketleri oluşturmaktadır. Bu kapsamda Müvekkil Şirketlerin idari yapılanmasının hukuka uygunluğunun sağlanması, işe alma/işten çıkarma süreçlerinin yürütülmesi, 3. kişi yada kuruluşlarla akdedilecek sözleşmelerin hazırlanması yada mevcut sözleşmelerin yorumlanması ve revize edilmesi, gerektiğinde toplantılara iştirak edilmesi yada ofisimizde toplantılara ev sahipliği yapılması Müvekkillerimize sunduğumuz hukuki danışmanlık hizmetlerinin yalnızca bir kısmını oluşturmaktadır.

Tüm bu süreçlerle birlikte ileride davaya yada icra takibine konu olabilecek olası uyuşmazlıkların Müvekkile bildirilmesi ve sulh yolu ile çözülmesi de danışmanlık hizmetlerimizin arasında yer almaktadır. Bununla birlikte yasal mercilere yansımış uyuşmazlıkların, bu süre zarfında mümkünse arabuluculuk ile sona erdirilmesi ve Müvekkilimizin olası aleyhe sonuçlardan mümkün olduğu kadar uzak tutulması danışmanlık hizmetlerimiz kapsamındadır.

Özellikle turizm sektöründe birçok tanınmış tur operatörüne, seyahat acentasına, otele ve meslek birliğine danışmanlık yapan Ofisimiz, her bir Müvekkilimizin hukuki ihtiyaçlarını özel olarak dikkate almakta ve gerek duyulan tüm zamanlarda danışmanlık hizmeti vermektedir.


separator

separator