Biz Sizi Arayalım

divider

Üsküdar Boşanma Avukatı

separator

Üsküdar Boşanma Avukatı

/ 0 Comments /

Av. Mesut Kavak ve ekibindeki avukatlar her yıl birçok anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davası yürütmektedir. Av. Mesut Kavak’a ait hukuk bürosu İstanbul’da faaliyet göstermektedir ve İstanbul’un tüm adliyelerinde hizmet vermektedir. Üsküdar’da boşanma davası avukatı arayan kişiler hukuki destek almak için büromuzu arayarak yada iletişim sayfasındaki formu doldurarak tarafımızla irtibata geçebilirler.

Kadıköy Anlaşmalı Çekişmeli Boşanma Avukatı

Boşanma davaları taraflar için psikolojik olarak zorlu süreçleri beraberinde getirmektedir. Bu nedenle boşanma davası açmak için bir avukata başvurmak maddi ve manevi olarak tarafları rahatlatacaktır. Boşanma davaları taraflar için maddi olarak altından kalkamayacakları kadar büyük yükler getirebilmektedir. Tarafların alanında uzman boşanma avukatı bulunduran hukuk büroları ile çalışması elbette menfaatlerine olacaktır.

Hukuk büromuz özellikle Üsküdar ilçesinde yer alan Acıbadem Mahallesi, Ahmediye Mahallesi, Altunizade Mahallesi, Aziz Mahmud Hüdayi Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Beylerbeyi Mahallesi, Bulgurlu Mahallesi, Burhaniye Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çengelköy Mahallesi, Ferah Mahallesi, Güzeltepe Mahallesi, İcadiye Mahallesi, Kandilli Mahallesi, Kısıklı Mahallesi, Kirazlıtepe Mahallesi, Kuleli Mahallesi, Kuzguncuk Mahallesi, Küçük Çamlıca Mahallesi, Küçüksu Mahallesi, Küplüce Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Murat Reis Mahallesi, Salacak Mahallesi, Selamiali Mahallesi, Selimiye Mahallesi, Sultantepe Mahallesi, Ünalan Mahallesi, Validei Atik Mahallesi, Yavuztürk Mahallesi, Zeynep Kamil Mahallesi bölgelerinde yaşayan kişilere sıklıkla boşanma davası avukatı ve hukuk danışmanı olarak hizmet vermektedir.

Boşanma sürecinin başındaysanız profesyonel hukuki destek almadan bu sürece başlamanız hak kayıplarına sebebiyet verecektir.

Aile hukuku alanında uzman ve Üsküdar boşanma avukatları arasında faaliyet gösteren büromuzdan anlaşmalı boşanma davası avukatı veya çekişmeli boşanma davası avukatı hizmeti alabilirsiniz.

Boşanma davası avukatı ücretleri de yine tarafımıza sıkça sorulan sorular arasındadır. Boşanma davası ücretleri davanın anlaşmalı veya çekişmeli dava olmasına göre farklılık göstermektedir.

Eğer boşanma davası açacaksanız boşanma davaları alanında faaliyet gösteren büromuzla 0532 293 68 54 nolu telefondan irtibat kurabilir ve hukuki destek alabilirsiniz.

Web sitemizde boşanma davaları ve aile hukuku ile ilgili birçok makale ve yazı bulunmaktadır. Merak ettiğiniz konularda detaylı bilgi edinmek için aşağıdaki linklere de tıklayabilirsiniz:

Boşanma davalarında sık sorulanlar,

Boşanma sebepleri,

Boşanma davasına katılmak zorunlu mudur,

Anlaşmalı boşanma davasının şartları,

Anlaşmalı boşanma davası nasıl açılır,

Anlaşmalı boşanma protokolü,

Boşanmanın kesinleşmesi ve sonuçları,

Eşin mallarına tedbir

separator

No comments so far!

    Comments are closed

    separator