Biz Sizi Arayalım

divider

Ticaret Hukuku

separator

Ada Avukatlık ve Danışmanlık Bürosu olarak,  ticari işletme ve şirketlerin her türlü hukuki ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Ticari işletmenizin veya şirketinizin tarafı olacağı sözleşmeler, Sözleşme Hukuku alanında yetkin avukatlarımız tarafından hazırlanmakta veya mevcut sözleşmeler incelenmektedir. Böylece hukuki uyuşmazlıklar oluşmadan “önleyici hukuk” prensibiyle, şirketlerinize etkin hukuki koruma hizmeti sunmaktayız.

Hukuki uyuşmazlıklarda, öncelikle uyuşmazlıklar dava aşamasına gelmeden uzlaşma yoluyla hukuki zeminde çözülmesi, dava yoluna gidilmesi halinde ise hukuki bilgi ve teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak dava/icra takiplerinin yürütülmesi ve bu süreçte müvekkillerimize hukuki süreçle alakalı anlık geri bildirim hizmeti sunmaktayız.

Hukuk ve yönetim danışmanlığı kapsamında, şirketlerin kurulması, şirket ana sözleşmelerinin hazırlanması, şirketlerin genel işleyişi aşamasında yönetim danışmanlığı, şirket nevinin değiştirilmesi, sermaye artırımı,  yapılacak olan Genel Kurul, Yönetim Kurulu toplantılarının ön hazırlıkları ve toplantılara iştirak, ortaklar arasında çıkabilecek hukuki uyuşmazlıkların çözümü, konularında müvekkillerimize çok yönlü hukuki destek sağlamaktayız.


separator